Lo-Fi
 
Artiklid
Failid
Galerii
Viited
 
 
Hosted
 
Kus on Johnny?
 
Kus on Kim?
 
Paheliste rattaühing
 
Guruhark
 
 
Info
Kontakt
Foorum

f@h


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

P A H E L I S T E   R A T T A Ü H I N G

Nälg, sõda ja surm

Kõigepealt UUDISED.

16.06.2003

Kurjajuur joonistas ka sütitava pildi Paheliste Rattaühingu ülestõusmisest.

02.06.2003

Paheliste rattaühing tahab surnust üles tõusta

09.09.2002
Väike meenutus möödunud aegadest: Ahti sünnipäev.

21.03.2002
Kuue Paheliste Rattaühingu liikme psühholoogilised profiilid

Millalgi eelmisel talvel koostas PRÜ teenekas liige HelenaNässu ühingu liikmete seas palju urinat tekitanud paheliste iseloomustused. Iseenesestmõistetavalt on portreed anonüümsed.. kuid sisaldavad loomulikult läbipaistvaid vihjeid analüüsitava isiku kohta.

Kas sest kõigest kasu ka oli? Ikka. Mina, näiteks, jätsin Coca-Cola joomise maha, kuna seda valmistatakse hülgepoegade rasvast, või midagi taolist.

07.09.2001
Pahelised käisid seenel.

19.07.2001
Pahelised käisid lõpuks ära Capri saarel. Loe ja mõnita.

15.06.2001
EvoL'il tuleb sünnipäev. Hurraa?

21.03.2001:
Arutelus on Paheliste Rattaühingu tööplaan algavaks, 2001. a hooajaks. Esialgu on selgunud järgmist:

- III Paheliste Rattaretk "Kuidas elad, Idamaa?" Paheliste Rattaühingu peaüritus peaks aset leidma millalgi juuli lõpupoole. Kuna eelmine rattaretk oli suunatud lääne poole, siis on täitsa loogiline, et seekord vändatakse vastassuunas. Kuhu täpselt, ei ole sugugi selge. Välja on pakutud Narvat, Peipsi rannikut või lihtsalt Tallinnast liikuma hakata ja võimalikult mere ligidale hoides vändata nii kaugele kui jaksu on.

- Disko Capri saarel. Toimumisaeg orienteeruvalt mai lõpus. Leiab aset n-ö laiendatud üritusena, st osalejad ei pea tingimata olema Pahelised. Konkreetset infot on veel vähevõitu, nii et panen kirja vaid projektijuhi Ahti poolt räägitu. Teadupärast on Capri saari kaks - Suur- ja Väike-Capri. Ühelt Capri saarelt pommitati Vene ajal teist. Disko toimub sel saarel, kus pomme ei ole.

Bombs away

Tsivilisatsioon puuduvat, nii et kaasa tuleb võtta telke ja disko jaoks vajaminevad muusikamasinad peavad olema patareitoitel. Soome lahe forseerimine toimub paadiga, mille nimeks on "Tuulehaug" või "Tuulemurd". Paati mahub korraga neli pahelist. Sõit üle mässava mere kestab pool tundi (selle jooksul jõuab kogu elu silme eest läbi käia kohe päris mitu korda, või mis). Kuna Capri saarel on kole palju vaba ruumi, siis tuleb disko jaoks ehitada spetsiaalne pogo-tarandik, muidu ei tule õigest pogotamisest ja nügimisest midagi välja.

---------------------

Paheliste Rattaühingu STATUUT koosneb ainult mõnest punktist:

  • Paheliste Rattaühingu eesmärk on jalgrattaga ringi sõita.
  • Liikmeks saamiseks tuleb osa võtta Paheliste Rattaühingu rattaretkest.
  • Tervislikud eluviisid on au sees. Suitsetamine ei ole keelatud. Alkohol on lubatud.
  • Paheliste Rattaühingu deviisiks on see, mida parajasti heaks arvatakse deviisiks lugeda. Hetkel vist "Meid ühendab üksmeele puudumine", mis asendab senist "Tegutseme aeglaselt ja järelemõtlematult." Endiselt populaarne on hüüdlause "Nälg, sõda ja surm".
  • Talvehooajal toimuvad umbes kord kuus korralised ühingu koosolekud, kus kantakse ette referaate, loetakse luuletusi ja nii edasi ohjeldamatult kuni liikmete ärakukkumiseni.

Paheliste rattaühingu LIIKMED 2001. aasta jaanuari seisuga on:

Ahti, Helena, Andres, Inga, Kristjan, Tanel, Kaspar ja Arne.

Liikmed jagunevad rattaühingu äärmuslikku, tsentristlikku ja komfortistlikku tiiba. äärmuslased on nõus väntama iga ilmaga ja nii kiiresti kui võimalik ja ükskõik kuhu jalad viivad, komfortistlik tiib eelistab vändata ainult ilusa ilmaga, nii aeglaselt kui võimalik ja päevateekonna lõpus peab ootama Viimane Lahke Maja. Tsentristlik fraktsioon valib kuldse kesktee ja ei ilmu üldse üritusele kohale.

Lühidalt paneme kirja ka möödunud sündmuste KROONIKA.

  • I Paheliste Rattaretk "Kuidas elad, ee.. Läänemaa? ja kahtlemata Hiiumaa?" algas 22. juulil 2000. aastal ja lõppes millalgi juuli lõpus (kroonikute arvamused lahknevad siinkohal). Marsruut kulges Kilgi küla, Raplamaa - Palivere - Haapsalu - Kärdla - Luidja, Hiiumaa ja jalgrattaga kulus selle läbimiseks 2 päeva. ülejäänud kaks nädalat kulus Luidjalt Tallinnasse tagasi saamiseks.
  • II Paheliste Lühirattaretk marsruudil Tallinn-Padise toimus millalgi septembris 2000. Traditsiooniliselt puudus üksmeel ja seetõttu kujunes marsruudiks hoopis Tallinn-Vääna- (seal toimus kiirkoosolek ja paljud märkisid, et Keila-Joa on tegelikult palju ligemal kui Padise) Keila-Joa-Tallinn.
Sellega hooaeg ka lõppes.. mis ei takistanud muidugi tööd sektsioonides. Näiteks äärmuslaste tiiva ühepäeva-matk Mustamäelt Muugale (või Mähele?) ja tagasi. Muugal olevat olnud mingi suur kivi. Ja tüdruk, kellel tuli aidata kohvrit tassida.

Lisaks võiks siiski mainida...

  • Tallinna II Purjus Ööde Filmifestivali, mis toimus 22.-23. detsembril 2000. aastal laiendatud/avatud üritusena, mis tähendas seda, et pahelisi oli kohal väga vähe. Kavas oli: Sailor Moon, Addiction, Bounce Ko-Gals, Festen, Bad Lieutenant, Cronos, Subway, Kalifornia, Shallow Grave, Desperado (oli juba väga hilja..), Brat, Brat 2. Märkida tuleb, et üksmeele puudumise tõttu erines näidatud filmide valik oluliselt varem väljakuulutatust. Publikut oli umbes tosin.

Oeh. Selle lehekülje peale ei kulunud veerand tundigi. Sisu on siin Paheliste Rattaühingu koduleheküljel veel vähevõitu, sestap täiendaks lehte millegi asjasse üldse mitte puutuvaga. Kuidas oleks mõne vampiiripildiga?

 

Mitte, et Paheliste Rattaühingul midagi vampiiridega pistmist oleks. Pigem Prussakate rattaühingul - vaadake nende kodulehekülge ja otsige märksõnu Suur Vere Reede, Verine Pühapäev, Necronomicon jne. Lihtsalt - olgem ausad - lõbusam on vaadata neid pilte kui lugeda 100-leheküljelist reisikirja "Sinna ja tagasi ehk Paheliste Rattaühingu peadpööritavad seiklused läbi Läänemaa dzhunglite ja Hiiumaa tundrate". OK, veel kaks pilti. Muide, filmi nimi on "Vampire Hunter D", väärfilmide klassika. Ja nüüd pange arvuti kinni ja minge magama.

 

Nii. Loodetavasti jäid rattaühingu liikmed oma kodulehega rahule..

Kaasvõitlejaid tervitades,
Arne